SOUTĚŽE NA FACEBOOKU – recenze

Sama každý měsíc provozuji několik soutěží na facebooku, tipovací, sdílecí, hledající soutěže a podobně.
Někdy se hraje o pobyt, jindy o pěněženku, častěji o malou pozornost. Vždy poprosím vítěze o fotku s výhrou, někdo pošle, někdo naopak nechce být zveřejněn. Což samozřejmě respektuji. Fotky po výhercích chci z důvodu důvěryhodnosti soutěže. V mých soutěžích jsou výherci opravdoví lidé, žádné smyšlené FB profily.

like

Mezi uživateli facebooku panuje i značná nedůvěra k soutěžím, ale to už tak je. Sto lidí, sto chutí. Ještě jsem se však nesetkala, že by soutěž na facebooku byla klamná a pořádající FB stránka „pouze naháněla like“. I já se některých soutěží na facebooku účastním, něco jsem již taky vyhrála. Vždy byl zveřejněn výherce s aktivním profilem. Ale třeba některá facebook stránka pořádá nekalou soutěž, já jsem na ni však ještě nenarazila.

soutěže

Soutěže na facebooku jsou velmi oblíbené a hojně využívané. Ale kde je hledat? Existuje mnoho skupin a stránek na facebooku, zabývající se pouze zveřejňováním FB soutěží, tady je jedna z nich.
Přidejte se mezi sledující a kvalitní soutěže z kvalitních facebook stránek vám neuniknou:

Na tuto stránku můžete sami přidávat zajímavé odkazy na facebook soutěže. A nejen vy, ale i samotné fb stránky, které by chtěly svou soutěž zveřejnit.

čtyřlístek

KAŽDÝ MĚSÍC SOUTĚŽ O POBYT PRO DVA ZDE:

Co si o tom myslíte vy? Jakýkoliv názor uvítám.
Hezký den vám všem přeji. ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *