Kávovar De´Longhi – recenze

Zhodnocení oblíbeného De´Longhi EC 820 a proč chtít kávovar:)

Nejlepší věc, kterou si mohli naši pořídit je Kávovar De´Longhi:-) Ten zatím v našem novém bytě nemáme, ani není pořádně kam dát, ale do budoucna s ním rozhodně počítám.

Kávovar De´Longhi EC 820

Už jste někdy měli kafe z kávovaru, u známých nebo v restauraci, kavárně a určitě jste museli ocenit, že to fakt stojí za to. Je to jiná chuť.

Recenze

Naši si koupili tenhle výrobek Kávovar De´Longhi (tady opravdu funguje poměr cena/kvalita). Mají ho asi dva roky, funguje stále, dělá dobrou kávu, dokáže i udělat šlehačku:-)) Ale hlavně – je levný. Čekal jsem, že bude stát tak kolem 10 tisíc, ale když jsem si zjistil, že jde o opak, byl jsem docela mile překvapený. Nechci to s tou chválou nějak zakřiknout, ale tenhle pressovar je prostě dobrý – jednoduchý na ovládání, na přípravu kafe a je i rychlý. Kdyby cokoli, zeptejte se v komentářích.

Každopádně, není náhoda, že se zrovna tenhle Kávovar De´Longhi kávovar řadí mezi TOP 12, alespoň v době, kdy tohle píšu.

Mlýnek na kávová zrna

Vůbec zajímavá je ještě ta příprava kávy. Naši k tomu mají koupený elektrický mlýnek na zrníčka. Pokud není namleto, čeká mě fáze, která mě baví – mletí kávy a následné přičichnutí k té vůni:D

02000012000

Mlýnek stojí v řádu stovek, nějaký si vyberete – vyplatí se to. My máme konkrétně mlýnek na kávu KRUPS. Protože mě to dříve nezajímalo, jsem teď trochu opět překvapený, když jsem zjistil, že stojí kolem 1400,-.. spíš jsem myslel, že to bude méně. Tak nebo tak, mlýnek byste měli mít taky.

Ale když to shrnu, celkově mlýnek s kávovarem vyjde za hezký peníz:-)

Kávovar De´Longhi

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *