Dětské hry – ACTIVITY

Recenze dětské společenské hry Activity

Podělím se s vámi o zkušenost a oblibu dětských společenských her.
Ježíšek nám donesl Activity pro děti. Hra je úžasná. V období svátků jsme hráli několikrát.
Je opravdu vhodná pro děti od 4 let…až pro děti do 99ti let.
activity

Dětem hra Activity určitě pomůže rozmluvit se, uvažovat, kreslit. Úkoly jsou veselé, např. ukaž pantomimou formuli, nakresli zelený čtverec (modrou tužkou), když u toho nemůžeš mluvit, popiš fén na vlasy, když nemůžeš použit slovo „fén“ ani „vlasy“… S těmito úkoly se děti setkávají po celou dobu hry Activity. Rodiče si samozřejmě poradí lépe, ale určitě je nutné se přizpůsobit věku dítěte, aby to mělo ten správný šmrnc pro děti.

Dětská hra activity není časově náročná, do půl hodiny máte trasu projetou, pokud jste vy a hlavně vaše děti šikovní. Dcera hru Activity zbožňuje, hrála by neustále znovu a znovu, pokaždé vymyslí nové slova, názvy pro popis daného obrázky, což je jenom přínosem pro vývoj dítěte před nástupem na základní školu. A nejen to, čas věčně zaneprázděných rodičů strávený s dětmi je nenahraditelný pro celkový vývoj dítka. Takže rodiče, udělejte si na děti čas, nedávejte jim mobily, tablety, počítače, zahrejte si tuto úžasnou hru Activity. Věnujte jim svůj čas, vypněte telku, stejně je tam prd.

activity3

Protože jsme hru Activity hráli několikrát denně, vypotřebovali jsme všechny kartičky…tak aby se neopakovalo např. „nakresli princeznu“, změnili jsme si na další hru pravidla. A to takto: v originále je žlutá barva „kreslení“, mi ji ale pro opakování hry změnili na „mluvení/popis“ a tak podobně. To nám však už taky došlo, vypotřebovali jsme možnosti, nastala doba klidu a odpočinku od hry activity. Napadlo mne však udělat si své kartičky, momentálně jen a pouze s pohádkami. Stříhám kartony, kreslím Makovou panenku, Cipíska, Boba a Bobka, Perníkovou chaloupku…prostě pohádky. A až i toto dojde, asi přejdem na květiny, dopravní značky nebo angličtinu. Co vy na to, líbí se vám tento nápad?

activity2

Líbí se vám hra Activity i recenze, napište mi.
Hru Activity můžete zakoupit zde:

Zamyšlení na téma: “Dětské hry – ACTIVITY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *